Čaj room stránky o čaji a čajové kultůře.

Vítej na informativních webových stránkách nejen o čaji.
Stránky vás seznámí nejen s čajem, čajovou historií a filozofií. Obsahově se dotýkají širokého okruhu oblastí: posílení fyzického i duševního zdraví tradičními metodami Východu, nastiňují principy východních duchovních směrů, meditace.
V Čaj Roomu získáte zajímavé informace třeba o Feng Shui, Ajurvédě, Reiki

Hlavním tématem ale zůstává čaj - rozdělení čaje podle druhu, čajové obřady, různé způsoby přípravy čaje a speciální recepty a další základní informace i zajímavosti o čaji.

 

Čaj Room čerpá z vlastních zkušeností a z různých zdrojů čajoven a čajových obchodů, na které v naleznete odkazy. Čaj Room si vyhrazuje právo, co bude prezentováno a propagováno.


Stránky jsou Informační nezávislé

Podívej se také na náš blog https://cajroom.blog.cz

 

Dále nabízíme bezplatnou reklamu na čaje, které jsou propagovány jednak na stránkách čaj roomu a také na sociální sítí jako: Facebook , Google + a Twitter .

Podmínky na propagaci jsou: Zaslaní aspoň 5g vzorku čaje, čaj nafotíme, přidáme váš popisek s odkazem na prodejce a naše hodnocení a vše se umístí. Net.

 

Licence Creative Commons
Čaj Room, jejímž autorem je Aleš Bednář, podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Nezasahujte do díla 3.0 Česko .
Vytvořeno na základě tohoto díla: cajroom.webnode.cz
Práva nad rámec této licence jsou popsána zde: https://creativecommons.org/licenses/by-nc-nd/3.0/cz/.

"Čaj je unikátní tím, že ho vůbec nevyrábějí lidé, ale utváří a produkuje ho sama příroda,"

Čaj room is an information website (not only) about tea.We recommend just the products, which has been tested by ourselfs. Čajroom offers advertising only for a tea sample. We test the sample, make a photo of it, add your text and link and also express our own opinion and recommendation.